yonad.cz - ubytujte se snadno

Kontaktujte nás:    formulářem | e-mailem
+420 412 554 286

1 2 3 4 5 6 7 8

Vybavení a služby

  • Venkovní ohniště
  • Zahrada/park
  • Internet
  • Parkování
  • Pes
  • Restaurace

Rekreační středisko Žermanka

Dolní Domaslavice 16, 739 38 Dolní Domaslavice


Ubytování na Žermance je ve dvoupodlažních chatkách se samostatnými vchody (4+4 osoby) – vhodné jak pro mladé páry, tak pro rodiny s dětmi nebo seniory.
Horní podlaží má prostornou předsíň, místnost s posezením, kuchyňku a dvě samostatné ložnice s poschoďovými postelemi.
Dolní podlaží má rovněž menší předsíňku, velkou místnost s příjemným posezením u krbu, kuchyňský kout a ložnici se čtyřmi lůžky.
Chatky jsou vybaveny ledničkou a varnou konvicí. Chatky nejsou z bezpečnostních důvodů vybaveny vařiči! U každé chatky je lavička k venkovnímu posezení.
Sociální zařízení je společné v hlavní budově areálu.
Zde se nachází rovněž útulná restaurace s venkovním posezením, velkoplošnou projekcí a elektronickými šipkami. Nabízíme domácí kuchyni a výborné čepované pivo (Plzeňský prazdroj, Radegast 10°, 12° a Kozel černý 10°). Součástí restaurace je i bar s příjemným posezením u krbu. Otevírací doba je o prázdninách od 10.00 hod.
Na asfaltovém hřišti s večerním osvětlením lze provozovat nejrůznější sportovní aktivity např. malá kopaná, nohejbal, volejbal, basketbal, tenis, softtenis. Ke všem těmto hrám půjčujeme sportovní náčiní. Připraven je pro vás i stolní tenis, badminton, ruské kuželky, petanque a stolní hry. Máte-li zájem projet se na koních, po domluvě Vám zajistíme výcvik nebo projížďky po okolí. Pro děti je zde pískoviště a nově vybudovaný areál s prolézačkami, skluzavkou a houpačkami.
K večernímu posezení pro vás máme připraveno upravené ohniště s možností grilování.
Ke koupání slouží upravená písčitá pláž 50m od areálu.


Rezervaci ubytování v tomto hotelu proveďte online formulářem (viz níže).
V případě speciálních požadavků (větší počet pokojů, než je v nabídce, firemní pobyty apod.) pište na reservations@yonad.cz nebo volejte +420 412 554 286

 
 
 
 

Copyright © 2006 - 2011 Online Travel Solutions s.r.o.

Online Travel Solutions s.r.o. :

´